SVEIKI!

Mes esame linksma lietuvių pora Linas ir Asta, įgyvendinusi svajonę apkeliauti aplink pasaulį motociklais. Linas vairuoja 2016-ųjų BMW F800GS Adventure, Asta - 2010-ųjų BMW F650GS. Aplankėme 45 pasaulio šalis, nuriedėjome daugiau, nei 100 000 kilometrų sausuma bei šiek tiek paplaukiojom ir paskraidėm kartu su motociklais tarp žemynų. 

Išvykome saulėtą 2016-ųjų spalio 15 dieną iš Vilniaus, lydimi penkiasdešimties bendraminčių būrio! Kelyje sutikome daugybę nuostabių žmonių, patyrėme nepamirštamų nuotykių, aplankėme kvapą gniaužiančias vietas! Namo sugrįžome po 646 dienų - 2018-ųjų liepos 22 dieną. 

 

Savo nuotykiais iki šiol dalinamės socialiniuose tinkluose, šioje svetainėje (anglų kalba) bei kai kada - žiniasklaidos priemonėse. 

Žemiau - tai, ką apie mus rašo spauda. 

APIE MUS RAŠO

Interviu tiesiogiai laidoje LABAS RYTAS, LIETUVA

02/08/2018

LRT studijoje apie 2 metus trukusią kelionę pasakojo motociklininkai Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius. Jų patarimai keliaujant su palapine per visus žemynus - vaizdo įraše.

Motociklais aplink pasaulį: atvirai PRIE KAVOS

31/07/2018

Žurnalas PRIE KAVOS: Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius ką tik grįžo iš beveik 2 m. trukusios kelionės aplink pasaulį. 

Asta and Linas who traversed the world on motorcycles have returned home: a record seems to be in the stars

30/07/2018

Delfi.lt (English): A week ago a campsite with friends and family members near Vilnius marked the end of the round the world trip for two motorcycle enthusiasts Asta Dovydėnaitė and Linas Mockevičius. In 640 days or more than 21 months the two travelers traversed more than 100 thousand kilometers and visited 45 different countries.

Motociklais pasaulį išnaršę lietuviai: bekelėje vertėmės daugiau nei 20 kartų

30/07/2018

Portale lrytas.tv ir feisbuko paskyroje lrytas.lt tiesioginėje konferencijoje dalyvavo du drąsūs lietuviai – Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius. Ar ryžtumėtės mesti gerai apmokamus darbus ir leistis į didžiausią savo gyvenimo kelionę? Ir ne šiaip laivais, lėktuvais ar traukiniais, kur užtektų įsigyti bilietus ir ištiesus kojas atsipalaiduoti. Lietuviai sėdo ant dviejų motociklų ir per 640 neeilinės kelionės dienų įveikė daugiau nei 100 tūkst. kilometrų bei aplankė 45 šalis. 

Pasaulį motociklais apkeliavę lietuviai Asta ir Linas grįžo namo: kvepia rekordu

24/07/2018

Žmones.lt: Dviejų motociklų mylėtojų ir keliautojų Astos Dovydėnaitės ir Lino Mockevičiaus kelionė aplink pasaulį baigėsi šeštadienio vakarą, stovyklaujant su bendraminčiais ir artimaisiais sodyboje netoli Vilniaus. 640 dienų arba kiek daugiau nei 21 mėnesį kelionėje užtrukę lietuviai iš viso įveikė daugiau nei 100 tūkst. kilometrų ir aplankė 45 šalis. Kelionės įspūdžių jiems neleis pamiršti ne tik tūkstančiai nuotraukų, bet ir įrašas Lietuvos rekordų knygoje. Tokią ilgą distanciją keliaudami motociklais jie nuvažiavo pirmieji iš mūsų tautiečių. 

Kaip pasaulis atrodo nuo motociklo balno?

23/07/2018

ŽINIŲ RADIJAS: Pokalbis su pasaulį motociklu apvažiavusia Asta Dovydėnaite laidoje Ryto Espresso

Rytas su LNK: Motociklais aplink pasaulį

22/07/2018

Rytas su LNK: Pasiryžtumėte viską mesti ir porą metų keliati aplink pasaulį? O Asta ir Linas iš 2wheeledAdventures sėdo ant motociklų ir išdūmė! Pokalbis su jais - kaip sekėsi kelionė ir kas labiausiai nustebino.

Du metus aplink pasaulį motociklu keliavę lietuviai: „Tai – kiekvieno svajonė“

20/07/2018

LRYTAS.TV: Dviejų lietuvių – Astos ir Lino – kelionė aplink pasaulį prasidėjo 2016 metų spalio mėnesį. Saulėtą rudens dieną, lydimi būrio bendražygių jie pajudėjo iš Vilniaus. Su savimi veždamiesi tik būtiniausius daiktus keliautojai aplankė penkis žemynus, 40 pasaulio šalių ir iš viso nuvažiavo daugiau nei 100 tūkst. kilometrų. Šiandien pora po dvejų metų sugrįžo į Vilnių.

TV3 Žinios

20/07/2018

Reportažas apie mūsų kelionę TV3 Žinių laidoje. Prasideda nuo 35:16

Po kelionės aplink pasaulį - į Klaipėdą

16/07/2018

KLAIPDĖDA: Po beveik dvejus metus trukusios kelionės motociklais, Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius sutikti uostamiestyje. Simbolinėje vietoje – šalia garsiojo motociklininko Antano Poškos paminklo juos pasitiko būrys motociklams ir kelionėms neabejingų klaipėdiečių.

Dviese motociklais – aplink pasaulį

15/07/2018

ATVIRA KLAIPĖDA: Vilniečiai Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius – pirmieji lietuviai, motociklais be pertraukos apvažiavę žemės rutulį, antradienio pavakarę buvo entuziastingai pasitikti Klaipėdoje.

2wheeledAdventures: Chasing Summer Around The World

30/06/2018

GIVI Explorer: The Lithuanians, Asta and Linas, are a couple in life and share a passion for motorcycle journeys (each on their own bike). Living in a country where the summer season lasts a few months encouraged them a few years ago to overcome boundaries to explore the world on two wheels. 

Africa: thrown into the unknown

13/06/2018

TRAVERSE magazine - straipsnis anglų kalba apie mūsų nuotykius Afrikoje, internetiniame žurnale apie motociklus, kultūras ir keliones.

Motociklais aplink pasaulį keliaujantys lietuviai Irane: vietiniai užleisdavo lovas ir miegodavo ant grindų

16/01/2018

15min.lt: Sugebėję įveikti ne vieną sudėtingą maršruto atkarpą, aplink pasaulį motociklais keliaujantys lietuviai Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius tarpušvenčiu baigė dar vieną kelionės etapą ir persikėlė į Afriką, iš kurios prasidės jų kelionė namo. Tiesa, prieš tai jiems iš arčiau teko pažinti radikaliojo Irano gyventojus ir kasdienybę.

Motociklais aplink pasaulį keliaujantys lietuviai: nuotykiai dujomis varomo transporto šalyje

14/01/2018

​​​​​​​15min.lt: Pusantrų metų kelionei aplink pasaulį pasiryžę ir 2016-ųjų pabaigoje išvykę Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius siekia tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus Žemės rutulį. Per visą kelionės laikotarpį pora turistiniais motociklais „BMW F 800 GS Adventure“ ir „BMW F 650 GS“ jau aplankė penkis pasaulio žemynus ir nuvažiavo beveik 70 tūkst. km atstumą. Prieš šventes jie baigė kelionę po Vidurio Aziją. Iš ten – karščiausi jų įspūdžiai.

2wheeledadventures: "Every day we inspire each other"

09/12/2017

ADVtracks.online: 2wheeledadventures are two Lithuanian motorcycle riders who, in their own words, are chasing summer around the world. Using the power of social media, Linas and Asta have shared their passion for riding with the community. They’ve given back to the community by sharing information on how they built their Instagram following, how to ship motorcycles from Canada to Russia, and just their thoughts on the current place they are in...

2WheeledAdventures - Chasing Summer on motorbikes

05/12/2017

Motorcycle-diaries.com: Like most of us Asta and Linas are very keen on sunny days. But unlike most of us they are enjoying a two-year-long world-trip summer!

Nuotykių genas

30/11/2017

„Lamų slėnyje“ motociklininkai, keliautojai, tinklaraščio Dviem Ratais Aplink Pasaulį - 2wheeledadventures.com įkūrėjai Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius pasakoja, kokie jausmai užplūsta, kai iškeliauji į kelionę be pabaigos, kur artimiausi tavo draugai – vienintelis bendrakeleivis, pasitikėjimas savimi ir motociklas.

Motociklais aplink pasaulį keliaujantys lietuviai: pakeliui namo, bet dar užtruksime (II)

15/10/2017

15min.lt: Turistiniais BMW motociklais keliaujantys lietuviai papasakojo apie susidūrimą su rajomis, krokodilais ir ne visai draugiškai nusiteikusiais vietiniais Pietų Amerikoje. O kiek dar visko nutiko pasiekus Šiaurės Ameriką. Jūsų dėmesiui – antroji pasakojimo dalis.

 

Motociklais aplink pasaulį keliaujančių lietuvių nesustabdė nei plėšikai, nei žemės drebėjimas (I)

14/10/2017

15min.lt: Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius motociklais keliavo ne kartą. Sugrįžus namo kiekvieną kartą apimdavo jausmas, kad norisi daugiau nuotykių, tik laiko jiems neužtenka. Galiausiai pora nusprendė mesti mėgstamus darbus, susikrauti lagaminus ir leistis į kelionę, kuri tęsis pusantrų metų.

Motociklais aplink pasaulį vejantis vasarą

11/10/2017

Žurnalas KELIAUK!: Prieš metus Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius sėdo ant motociklų ir leidosi į dvejus metus truksiančią kelionę aplink pasaulį. "Tai, ką mes darome, džiugina mus kiekvieną dieną!" - sako jie ir ragina būti drąsius, rinktis netradicines vietas kelionėms, vengti gausiai turistų išmindytų takų ir, svarbiausia, ne tik norėti keliauti, bet ir iš tikrųjų leistis į kelionę!

TWO WHEELED ADVENTURES; @2WHEELED_ASTA

13/08/2017

dirtorcas.com: For the forty second installment in our ongoing interview series here at Dirt Orcas, we are very pleased to share the story of Asta and Linas. A pair of riders who are currently in the midst of an eighteen month round the world motorcycle trip that began in October 2016 in Lithuania. You may have heard of her from her Instagram call sign of @2wheeled_asta.

GYVENIMAS KITAIP: be nuolatinių namų, bet su amžinais įspūdžiais

18/04/2017

BENU vaistinės leidinys: Ar kada nors susimąstėte, kas būtų, jeigu dienos iššūkiu taptų ne naujas ambicingas projektas su įnoringu klientu, o kelionė motociklu nuo pat saulėtekio iki saulėlydžio nepažįstamais Pietų Amerikos keliais? Arba radijo reklamos įgarsinimas indoneziečių kalba? Tikriausiai akivaizdu, jog tik atsidavus nutrūktgalviškam gyvenimo nuotykiui gali atsiverti visiškai nepažinti pasaulio kampeliai ir potyriai, kuriais su mumis sutiko pasidalinti naujai gyvenimą pažinti nusprendę keliautojai.

Motociklais aplink pasaulį: lankomiausia vieta Peru ir neoficialus būdas į ją patekti

19/04/2017

LRYTAS.TV: Motociklininkų pora Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius, siekiantys tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus Žemės rutulį jau sėkmingai pasiekė Peru Respubliką. Jų kelionės įspūdžius žiūrėkite videosiužete.   

Motociklais aplink pasaulį: naujas rekordinės kelionės etapas Šiaurės Amerikos žemyne

14/04/2017

DELFI.LT: Lietuviai turėtų dažniau keliauti po Pietų Ameriką. Taip tvirtina motociklais aplink pasaulį keliaujantys Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius, sėkmingai įveikę kelias dešimtis tūkstančių kilometrų ir balandžio pradžioje pradėję naują savo kelionės etapą Šiaurės Amerikos žemyne.

Savaitgalio įkvėpimai: 5 lietuvių keliautojų puslapiai Facebook

03/04/2017

GyvenuGerai.com: Šiandien mielai dalinuosi 5 nuorodomis, kur rasite krūvą įkvepiančių tautiečių kelionių, pasakojimų ir nuotraukų. Visos jos daugiausia Facebook puslapiuose, tai lengvai praskaidrinsite savo kasdienį naršymą egzotiškais įspūdžiais, ir tikiu, bent akimirką pasvajosite apie tolimus kraštus. 

Motociklais aplink pasaulį: kuo ypatingas 40-asis Argentinos kelias

06/03/2017

LRYTAS.TV: Motociklininkų pora Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius, siekia tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus Žemės rutulį. Jų kelionės įspūdžius sekite kartu su portalu Lrytas.tv! 

Dviem ratais pasiryžę apkeliauti visą pasaulį

01/02/2017

Kauno Diena: Motociklininkai Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius siekia tapti pirmaisiais lietuviais, motociklais apkeliavusiais pasaulį. Kelionėje jų duetas praleis daugiau, nei metus, o už nugaros - dar tik trys kelionės mėnesiai. Pirmieji įspūdžiai - tik "Kauno Dienoje".

Asta ir Linas: ginkluoti brazilai, Dakaras ir Patagonija

24/01/2017

EGLĖS GERULAITYTĖS interviu: Aplink pasaulį motociklais išsiruošę Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius jau spėjo įveikti pusę Pietų Amerikos kontinento. Nepaisant susidūrimo su plėšikais Brazilijoje ir žemės drebėjimo Čilėje, Asta pasakoja, jog kol kas kelionė vyksta sklandžiai, nuotaikos puikios, o įspūdžiai – nepakartojami.

Motociklais aplink pasaulį: lietuviai atviravo apie iššūkius Pietų Amerikoje

25/01/2017

LRYTAS.TV: Motociklininkų pora Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius, siekiantys tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus Žemės rutulį, sėkmingai įveikė pirmuosius 10 tūkst. kilometrų. Per pastaruosius du mėnesius jie aplankė tolimiausią Pietų Amerikos žemyno tašką, pasinaudojo BMW suteikiama galimybe atlikti garantinę priežiūrą bet kurioje šalyje ir paspaudė rankas šių metų Dakaro ralyje sėkmingai pasirodžiusiems lietuviams

Antano Juknevičiaus komandą Dakare aplankė aplink pasaulį motociklais keliaujanti lietuvių pora

13/01/2017

15MIN.LT: Dakaro lenktynėms artėjant pabaigos link jose Lietuvos garbę gina vienintelis Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas. Tiesa, San Chuano miesto pašonėje įrengtame bivake atsirado ir dar daugiau lietuvių. Čia atvyko motociklais keliaujanti vilniečių pora.

Metė darbus, o svajonę apie namą iškeitė į kelionę motociklais aplink pasaulį

13/01/2017

DELFI.LT: „Gal lietuviams tai skamba šokiruojančiai, tačiau pasaulyje tuo nenustebinsi“, – šypteli vilnietė Asta Dovydėnaitė. Kartu su gyvenimo draugu Linu Mockevičiumi moteris leidosi į kelionę aplink pasaulį. Pirmas planas rutuliojosi aplink Dakaro ralį. Būtent sunkiausios pasaulyje lenktynės tapo atskaitos tašku poros kelionei.

Asta in Wonderland: Two Wheels and Two Years Round the World

19/11/2016

WOMEN ADV RIDERS: Asta Dovydėnaitė (29) has been riding motorcycles for eight years now, and she’s taking the two – wheeled passion seriously: her short holiday trips in Europe and Northern Africa have now evolved into a two – year adventure around the world.

Lietuviai ryžosi neįprastam nuotykiui: aplink pasaulį keliaus motociklais

16/10/2016

Reportažas apie mūsų išvykimą „Lietuvos ryto“ televizijos Žinių laidoje

Šeštadienio „Labas rytas, Lietuva“

15/10/2016

Šeštadienio "Labas rytas, Lietuva!": Mūsų laidoje šiandien viešėjo tikri ekstremalių pojūčių mėgėjai – Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius – pora šiandien leidosi į du metus truksiančią kelionė aplink pasaulį.. ant dviejų motociklo ratų.
Linkime jiems didžiausios sėkmės ir lauksime sugrįžtant!

Dviem ratais aplink pasaulį: motociklininkai Asta ir Linas per 18 mėnesių ketina apvažiuoti 40 šalių

15/10/2016

15MIN.LT: 40 aplankytų šalių, 60 tūkst. nuvažiuotų kilometrų. Motociklais. Dviese. Aplink pasaulį per 18 mėnesių. Tokiai gyvenimo avantiūrai pasiryžo du motociklų mylėtojai, paradavimų specialistė Asta Dovydėnaitė (29) ir IT srityje dirbantis Linas Mockevičius (35)

Svajonės link: metę darbus, lietuviai pasaulį apvažiuos motociklais

15/10/2016

LRYTAS.TV: Metę darbus, namie palikę artimuosius, du motociklininkai nusprendė įgyvendinti savo svajonę ir sėdę ant motociklų išvyko į kelionę aplink pasaulį. Motociklininkai skaičiuoja, kad jų kelionė turėtų trukti beveik du metus. Per šį laikotarpį pora aplankys 5 skirtingus Žemynus, nuvažiuos daugiau kaip 60 tūkstančių kilometrų ir tikisi tapti pirmaisiais lietuviais, kurie pasaulį apvažiavo motociklais.

Nuotraukų galerija: Motociklininkų Astos ir Lino išlydėtuvės į kelionę aplink pasaulį

15/10/2016

Luko Balandžio nuotraukos iš mūsų išlydėtuvių portalo 15min.lt galerijoje

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį

15/10/2016

DELFI.LT: Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį.

Please reload

© 2018 by 2wheeledAdventures.com

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon